سوالات متداول درباره کسب درآمد بیت کوین از مرورگر crypto


چگونه یک کیف پول بیت کوین ساخت؟

یکی از خدمات قابل اعتماد را استفاده کنید. به عنوان مثال در  سایتblockchain.info کیف پول خود را بسازید.

خودم هم آموزش ساخت در صفحه زیر به صورت فارسی  به همراه عکس برای شما توضیح داده ام.

آموزش ساخت کیف پول در سایت Blockchain


چقدر طول میکشد تا برداشت کنم؟

شما باید حداقل 0.00001 BTC را بدست آورید این کمترین مبلغی است که ما امکان پرداخت داریم. خیلی طول نخواهد کشید و شما احتمالا می توانید این مقدار را در روز اول به دست بیاورید! و اگر دوستانتان را به شبکه ارجاع خود دعوت کنید، حتی زمان کمتری نیز خواهد داشت.


چگونه پول خود را برداشت کنم؟

وقتی میخواهید درآمدتان را به کیف پول بیت کوین منتقل کنید، فقط با کلیک بر روی «Withdraw BTC» در کادر کشویی سمت راست صفحه اصلی استخراج کلیک کنید و سپس شماره کیف پول بیت کوین خود را وارد کنید.


چگونه مطمئن شوم که شما واقعا پرداخت ها را انجام میدهید؟

همه انتقال وجوه تایید شده در پایگاه داده تراکنش Bitchoin Blockchain در دسترس برای بررسی است. شما می توانید آن را در مجله پرداخت ما پیدا کنید.payment journal


چه مدت برای فرایند تراکنش منتظر بمانم؟

ما در روزهای کاری (دوشنبه تا جمعه) پرداخت ها را به صورت دستی آماده میکینم. شما می توانید تاریخچه پرداخت های اخیر را در مجله بیابید. journal


چگونه درآمد خود را به ریال تبدیل کنم؟

برای تبدیل به ریال از سایت های ایرانی به در صفحه زیر تمام توضیحات به زبان فارسی و به همراه عکس قرار داده شده است.

آموزش نقد کردن بیت کوین به ریال

برای تبدیل در سایت های خارجی و ارزهای دیگر
برای فروش بیت کوین موجود در کیف پول خود میتوانید از سایت LocalBitcoins استفاده کنید. درLocalBitcoins افراد از کشورهای مختلف (از جمله ایران) می‌توانند پول رایج کشورشان را به بیت‌کوین تبدیل کنند یا بیت کوین خود را به پول رایج کشور خود به فروش برسانند. این سایت به کاربرانش اجازه می‌دهد درخواست‌های خرید یا فروش بیت‌کوین را همراه با نرخ و روش پرداخت و… در سایت ارسال کنند.

چگونه میتوانم سرعت بدست آوردن بیت کوین را افزایش بدهم؟
بهترین راه کسب درآمد بیشتر بیت کوین دعوت دوستانتان طریق لینک شخصی خود تا جایی که ممکن است و تشویق آنها به دعوت دوستانشان است. شبکه ارجاع شما بزرگتر و توسعه می یابد در نتیجه درآمد بیشتری کسب می کنید. درآمد شما به صورت نمایی رشد می کند چون شبکه ارجاع ما شامل 10 سطح از دوستان است.

چگونه سرعت استخراج را بدون دعوت از دوستان افزایش دهم؟
وقتی مرورگر فعال است، سرعت استخراج بالاتر است. از مرورگر CryptoTab برای نیازهای روزانه خود استفاده کنید، وب سایت های دلخواه خود را مرور کنید، فیلم تماشا کنید و غیره و همزمان از یک استخراج قدرتمندتر بهره ببرید.

آیا میتوانم از یک اکانت کریپتوتب روی چند دستگاه استفاده کنم؟
بله امکانش هست! فقط با استفاده از حساب شبکه اجتماعی خود در اولین دستگاه وارد سیستم شوید و با استفاده از این حساب در دستگاه های دیگر وارد شوید.

همگام سازی بین سایر دستگاه ها و CryptoTab Browser چگونه است؟
با استفاده از حساب شبکه شبکه اجتماعی خود در دستگاه اول وارد سیستم شوید و با استفاده از همان حساب در سایر دستگاهها وارد شوید.

همگام سازی بین CryptoTab Browser و CryptoTab چطونه است؟
با استفاده از حساب گوگل یا فیس بوک خود وارد CryptoTab Browser شوید و با استفاده از این حساب در سایر دستگاه ها وارد شوید، مهم نیست که از افزونه یا مرورگر استفاده میکیند.

چه اتفاقی می افتد اگر به صورت تصادفی CryptoTab Browser پاک شود یا کامپیوترم کار نکند؟
ما به شما توصیه می کنیم پس از نصب فیس بوک یا حساب Google خود در برنامه ثبت کنید. پس از آن، حساب Bitcoin شما و شبکه ارجاع به طور خودکار ذخیره خواهد شد. برای بازگرداندن حساب کاربری خود به یک دستگاه جدید، شما باید CryptoTab Browser را دانلود کنید، و با حساب فیس بوک یا Google خود که قبلا ثبت کردید وارد شوید.